Hakkımızda

Biska Tekstil 1997 yılında Gaziantep'te Burhan Kaplan tarafından kurulmuştur. Sektörde çırçır ve pamuk ticaretindeki birikimlerini ring iplik üretimi ile hayata geçirmiştir.
Firma kurulduğu günden itibaren benimsediği kalite politikası sayesinde hızlı adımlarla büyüyen ve kapasitesini arttıran bir konuma gelmiştir.

Günlük 90 ton olan üretiminin %50'sinden fazlasını yurtdışına ihraç eden Biska Tesktil aldığı ihracat ödülleri ile Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içerisine girmiştir. Biska Tekstil, iplik sekteründe global düzeyde standartlarına hakim olduğu üretim anlayışını ve hizmet verdiği pazarlarda gerek satış öncesi gerek satış sonrasında sunduğu hizmetlerle mükemmelliyetçi anlayışı benimsemiştir. Biska Tesktil karde, penye, kompakt, likralı, şantuklu, %100 pamuk, %100 modal ve pamuk modal karışımları ile Ne: 6/1 ile Ne: 100/1 arasında iplik üretmektedir. Sektöründe öncü olan firmamız yeni plan ve projeleri, yatırım hedefleri ile en son teknolojiye sahip makinelerle kapasitesini arttırmaya devam edecektir.
0
Ton Üretim Kapasitesi
0
Bin M² Kapalı Alan
0
İstihdam
0
Ülkeye İhracat

Tanıtım Filmi